Корпорація рішень

Кабмін визначив кошторис послуг ДАІ

02.11.2011

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка визначає перелік платних послуг, що надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби. Постанова №1098 «Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ і Державної міграційної служби платних послуг» від 26 жовтня 2011 року  набире чинності з 1 січня 2012 року. Серед інших, документ також визначає перелік платних послуг, які надаватимуться підрозділами ДАІ.

Зокрема, послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові, місця реєстрації чи проживання та виду послуги, а також за ухвалою суду в цивільних та господарських справах. Їх оплата здійснюється шляхом перерахування коштів через банки, відділення поштового зв’язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування. Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції. Прийняття плати за послуги безпосередньо працівниками підрозділів МВС та ДМС забороняється. У разі письмового звернення щодо терміновості надання послуги у строк до 10 днів, її вартість збільшується на 100%.

Відтак видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами після закінчення навчального закладу та складення іспитів (або повторно) обійдеться водієві у 26 гривень.

Вартість реєстрації, перереєстрація колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва, номерних знаків, зняття з обліку складе: 152,63 гривень – для автомобілів вітчизняного виробництва та країн СНД; 190,15 гривень – для іномарок; 148,63 гривень – для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД; 186,15 гривень – для мототранспорту, причепів іноземного виробництва та 54,83 гривень – для мопедів або їх окремих агрегатів. Оформлення та видача дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору обійдеться автовласнику у 68 гривень. Вартість іспиту на право керування автомобілями з небезпечними вантажами становитиме 78 гривень. Тимчасовий реєстраційний талон на керування транспортним засобом коштуватиме 15 гривень. За узгодження заміни номерного агрегату доведеться заплатити 98 гривень. Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів з видачею номерних знаків (за один комплект) коштуватиме: 300 гривень – за три символи; 90 гривень – за кожний наступний (до восьми символів) та 500 гривень – за графічний елемент.