Корпорація рішень

Чи можна вважати випадок під час добирання на роботу – нещасним випадком на виробництві?

26.03.2012

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки роз’яснила питання про те, чи буде вважатися нещасним випадком на виробництві, випадок під час добирання на роботу і з роботи на особистому транспорті, який використовується в службових цілях.
Роз’яснення щодо деяких вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві (затвердженого постановою КМУ № 1213 від 30.11.2011 року) були надані працівниками Держгірпромнагляду в листі №716/0/3-1-6/12.
Відтак, згідно з пунктом 15 Порядку, випадок вважається пов’язаним з виробництвом, якщо проїзд на роботу або з роботи здійснювався на:

Тож, якщо мала місце згода або письмове доручення роботодавця на використання особистого транспорту в службових цілях, то нещасний випадок підпадатиме під дію зазначеного Порядку та вважатися нещасним випадком на виробництві.