Корпорація рішень

Визначено відповідальних у сфері правової охорони та захисту інтелектуальної власності

28.05.2012

23 травня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову «Деякі питання виконання Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності». Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Зазначимо, що в грудні 2011 року Верховна Рада ратифікувала Угоду про співробітництво у сфері правової охорони і захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності, підписану на засідання глав урядів держав-учасниць СНД 19 листопада 2010 року в місті Санкт-Петербург.

Відповідно до положень ратифікованого міжнародного договору, Україна, як його учасниця, зобов’язана визначити уповноважені органи, що здійснюватимуть співробітництво в рамках Угоди, та призначити до складу Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності свого представника. Ним став заступник голови Державної служби інтелектуальної власності Володимир Дмитришин.

Натомість уповноваженими органами, відповідальними за виконання Угоди, визначено Державну службу інтелектуальної власності, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство культури, Антимонопольний комітет та Державну митну службу.