Корпорація рішень

Заборгованості зі сплати страхових внесків тепер можна розтермінувати

30.08.2012

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує платників єдиного внеску про можливість розтермінувати заборгованості зі сплати страхових внесків на 24 календарних місяці, починаючи з місяця подання заяви. Про це  повідомили у прес-службі ЛОДА.

Розтермінування заборгованості зі сплати страхових внесків можливе відповідно до Закону України «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України» від 22 травня 2012 року № 4814-УІ (далі – Закон № 4814).

Своєчасна сплата розтермінованих сум та недопущення виникнення нової заборгованості зі сплати єдиного внеску надасть можливість списати суми штрафів та пені за несвоєчасну сплату страхових внесків та єдиного внеску.

Заяви від платників приймаються в управліннях Пенсійного фонду України у містах, районах та районах у м.Львові за місцем взяття платника на облік. Заяви, подані платниками пізніше шестимісячного строку з дня набрання чинності Закону № 4814 розглядатися не будуть.

Як відомо, закон № 4814 набрав чинності з 12 червня 2012 року.