Корпорація рішень

Нерухомість, яка не є об’єктом оподаткування

15.11.2012

З 1 січня 2013 року запроваджується новий податок на нерухоме майно. Які об’єкти нерухомості не будуть підлягати оподаткуванню?

Відповідно до пп. 265.2.2 ст. 265 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями об’єктом оподаткування не є нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

а) об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їхній спільній власності);

б) об’єкти житлової нерухомості, які розташовані у зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;

ґ) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю;

д) гуртожитки.

 

Читайте також: