Корпорація рішень

У ДАІ готують нововведення

24.01.2013

Кількість платних послуг, що надаються підрозділами ДАІ буде скорочено вдвічі, а вартість деяких навіть здешевлять. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

Згідно з поданим на розгляд уряду проектом постанови буде спрощено або зменшено вартість низки процедур: перереєстрацію транспортного засобу, скасовано 25% націнки на спеціальну продукцію тощо.

Якщо торішні заходи ДАІ були спрямовані, насамперед на спрощення реєстраційно-екзаменаційних операцій, підвищення ефективності та якості обслуговування громадян, зменшення вартості послуг, що надаються підрозділами ДАІ. Як наслідок громадяни отримали змогу виробити постійне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу без попередньої видачі тимчасових реєстраційних талонів; здійснити реєстраційні операції із автомототранспортом незалежно від місця реєстрації (проживання) власника та регіону реєстрації транспортного засобу; процедуру прямої перереєстрації транспортного засобу з одного власника на іншого. А також можливість збереження номерного знаку за транспортним засобом та його власником у межах одного регіону.

Невдовзі ж стане можливим оформлення довідок-рахунків на транспортні засоби при їх перереєстрації без зняття з обліку, а також продаж транспортних засобів, отриманих у спадщину, без їх попередньої перереєстрації на спадкоємця. Саме про це йдеться у проекті постанови, який вже подано на розгляд Кабінету Міністрів України.

Поряд з цим триває переоснащення й забезпечення підрозділів ДАІ сучасними приладами фіксації порушень правил дорожнього руху з функціями фото- і відеозйомки. Крім того, у поточному році в діяльність ДАІ будуть впроваджені автоматичні комплекси «Гарпун» – прилади, що фіксуєватимуть перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, передаватимуть інформацію на віддалені стаціонарні пости ДПС та мобільним нарядам ДАІ.

 

Читайте також: