Корпорація рішень

За графіті Януковича з простреленою головою засудили 4 осіб

15.01.2013

Суд міста Суми 14 січня завершив розгляд кримінальних справ, які порушили проти активістів, що малювали трафарети Президента Віктора Януковича з простреленою головою. Про це йдеться в повідомленні на сайті організації «Чорний комітет», пише «Українська правда».

Згідно з інформацією, чотирьох осіб звинуватили «у малюванні трафаретів із зображенням Януковича з простреленою головою, екстремістських написах на стінах міста та підпалі гуртожитку».

У «Чорному комітеті» заявили, що одного з затриманих, Ігоря Ганненка, «звинуватили у акції, до якої він не мав жодного відношення, та вибили з нього зізнання». Володимира Никоненка визнали винним у малюванні трафаретів із зображенням Президента, які були визнані екстремістськими.

Таким чином, за заявою «Чорного комітету», Писарцов та Данілов отримали 2 роки позбавлення волі, Ганненко – 1,8 років позбавлення волі, Никоненко – 1 рік трудової колонії.

Як відомо, у червні 2011 року через появу у Львові малюнків із зображенням Президента Віктора Януковича з простреленою головою також завели кримінальну справу.