Корпорація рішень

Україна отримала півмільйона євро на реінтеграцію батьків після декрету

30.01.2013

Понад півмільйона євро отримала Україна від Євросоюзу на впровадження проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після декрету». Про це повідомив координатор сектору соціальної сфери представництва Євросоюзу в Україні Сергій Полюк, пише «Радіо Свобода».

За словами експерта, в українському проекті використано практики держав Євросоюзу, які забезпечують соціальну підтримку та нормальне повернення на працю батьків, які доглядали дитину. Очікується, що уряд, профспілки і громадські організації України, які беруть участь у здійсненні проекту, підготують правові акти для забезпечення рівних можливостей для участі батьків в економічному житті країни.

Проект реалізовуватиметься у 2013-2015 роках у чотирьох областях України та місті Києві, з залученням представництва ЄС, Міністерства соціальної політики, Федерації профспілок України, громадської організації «Ліга соціальних працівників України», низки українських і міжнародних благодійних фондів та організацій.