Корпорація рішень

Львівські підприємці мають інформувати про викиди забруднюючих речовин

23.01.2013

Виконавчий комітет Львівської міськради 22 січня прийняв рішення «Про затвердження взірця повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для розміщення у ЗМІ з метою ознайомлення громадськості».

За словами виконуючого обов’язки начальника Управління екології та благоустрою ЛМР Андрія Галушки, законодавством передбачено, що кожен суб’єкт господарювання, діяльність якого пов’язана з викидами в атмосферу шкідливих речовин, повинен отримати дозвіл. Водночас громадянин, який живе  поблизу, має знати: що за виробництво біля нього функціонує, які викиди здійснюються, якої інтенсивності та концентрації… З цією метою було розроблено  форму, яка дає чітку послідовність висвітлення інформації про вид, кількість викидів та куди звертатися мешканцям з їх пропозиціями і зауваженнями. Для цього суб’єкт господарювання буде зобовязаний замовити у ліцензованого підприємства розрахунок викидів.

«Це є офіційна інформація, яка і оприлюднюватиметься в друкованих ЗМІ. Якщо мешканцю щось не подобатиметься, він може звертатися до нас, чи в екологічну інспекцію, аби, до прикладу, зменшити об’єми виробництва», – додав Андрій Галушка.