Корпорація рішень

Найбільше подорожчали ритуальні послуги

08.02.2013

У січні 2013 року на споживчому ринку України та Львівської області спостерігалося зростання споживчих цін, повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

У січні 2013 року порівняно з груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої у Львівській області зросли на 0,2%. Найбільше на зростання споживчих цін вплинуло подорожчання овочів на 6,8%. Ціни на фрукти зросли в середньому на 1,6%. Ціни на хліб залишились на рівні попереднього місяця. Підвищення цін спостерігалося на окремі молочні продукти і яйця. Разом із тим, м’ясо та м’ясопродукти подешевіли загалом на 0,6%. Риба та рибопродукти також впали в ціні загалом на 1,4%. Алкогольні напої подорожчали в середньому на 0,1%, тютюнові вироби залишились на рівні попереднього місяця. Ціни на одяг і взуття знизились загалом на 0,4% за рахунок акційних знижок на товари зимового асортименту.

Тарифи на житлово-комунальні послуги залишились на рівні попереднього місяця, за винятком квартирної плати, вартість якої зросла на 0,8%. Матеріали для ремонту житла подорожчали в середньому на 0,2%, проте послуги з ремонту житла стали дешевшими на 1,5% за рахунок акційних знижок на встановлення металопластикових вікон (на 2,3%).

У галузі охорони здоров’я зросла вартість фармацевтичної продукції в середньому на 0,1%.

У галузі освіти на 0,4% подорожчала батьківська плата за відвідування дошкільних закладів.

З різних товарів та послуг на 22,7% зросли ціни на ритуальні послуги.

Порівняно з попереднім місяцем, не змінилася вартість послуг відпочинку і культури, ресторанів і готелів.