Корпорація рішень

З 6 квітня Львівська залізниця вводить іменні квитки

02.04.2013

З 6 квітня 2013 року оформлення проїзних документів на поїздку залізничним транспортом здійснюватиметься з внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка здійснює оплату за квитки. Документ, який засвідчує особу, буде необхідно пред’являти лише при посадці в поїзд, повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Відповідно до нових правил посадка в поїзд здійснюється за умови пред’явлення проїзного документа та документа, який засвідчує особу. А саме: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства.

Нововведення врегульоване постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом», яка опублікована у виданні «Урядовий кур’єр» №54 (4940) за 22.03.2013 року та набирає чинності через 15 днів з дня опублікування (відповідно набирає чинності з 6 квітня 2013 року).

У разі оформлення проїзних документів з використанням мобільного зв’язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування тощо прізвище та ім’я особи, яка буде здійснювати поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату проїзного документа.

На поїзди приміського сполучення та регіональні поїзди на проїзних документах (крім пільгових та безкоштовних) прізвище та ім’я особи не зазначаються і посадка здійснюється без пред’явлення документів, які засвідчують особу.

Проїзні документи, придбані до набрання чинності цією постановою, у яких не зазначено іменних даних пасажира (прізвища та імені) є дійсними і посадка в поїзд здійснюватиметься без пред’явлення документа, який засвідчує особу.

Порядок продажу проїзних документів, придбаних за пільговими цінами, залишається незмінним – документ, який підтверджує право на пільговий проїзд, необхідно пред’являти як при купівлі квитка, так і при посадці. Інших додаткових документів, які засвідчують особу, при посадці в поїзд пасажиру пред’являти не потрібно.

При подорожі з дитиною до 14 років зі собою потрібно мати проїзний документ та оригінал документа, який підтверджує вік дитини.

 

 

 

 

Читайте також: