Корпорація рішень

З 1 червня водії автобусів повинні мати тахографи

12.06.2013

Укртрансінспекція вимагає від водіїв дотримуватись вимог про робочий час та відпочинок. Відповідне положення вступило в силу з 1 червня цього року відповідно до Наказу Мінтрансу № 370 від 07.06.2010 року, повідомляє прес-служба Управління Укртрансінспекції у Львівській області.

Відповідно до положення, вантажні автомобілі з повною масою понад 12 тонн, а також автобуси, які виконують нерегулярні, спеціальні регулярні та міжміські регулярні перевезення пасажирів на маршрутах протяжністю понад 50 км, повинні бути обладнані діючими та повіреними тахографами.

Для повноцінної та ефективної роботи тахографів водіям також доведеться дотримуватись вимог з документування, зокрема, протоколу перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу. А ще власники вантажівок та автобусів повинні мати тахокарти у кількості, передбаченій Європейською угодою щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР). Нам сьогодні ця кількість становить 1 тахокарта за поточний день і тахокарти за попередні 29 днів.