Корпорація рішень

“Вони облажалися”

10.10.2013

Організатори з’їзду американської Демократичної партії продемонстрували перед ветеранами міць ВМС США, знявши патріотичний ролик з бойовими кораблями супротивника – СРСР часів «Холодної війни», повідомляє  американський новинний інтернет-портал Navy Times.
Помилку відразу помітив один з ветеранів ВМС Роб Баркер (Rob Barker), який служив електронним техніком і знає, як ідентифікувати зарубіжні кораблі за їх системою радарів. Він розповів, що на з’їзді були показані чотири кораблі з радарами, які не використовуються військовими США. Крупним планом був показаний великий протичовновий корабель «Керч», який на даний момент знаходиться в бойовому складі Чорноморського флоту Росії. Інші продемонстровані на з’їзді кораблі, за оцінками експертів, також були радянського або російського виробництва. Зокрема, обладнаний радіолокаційною станцією МР-700 «Підберезник», а також РЛС МР-310 «Ангара». Один з експертів не виключив, що на відеопрезентації був показаний також міноносець «Тямущий».
«Я був як би в шоці. Добре б отримати негайне вибачення (організаторів) і визнання факту, що так! Вони облажалися », – сказав Баркер .

Читайте також: