Корпорація рішень

Вже відомий перелік предметів для ЗНО у 2014 році

17.10.2013

Міністерство освіти і науки України затвердило наказ про зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів, які вирішили вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.
Встановлено, що у 2014 році вступники до вищих навчальних закладів матимуть можливість скласти ЗНО з 11 навчальних предметів, зокрема: української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури та однієї з іноземних мов (за вибором: англійської, німецької, французької або іспанської).
Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тести зовнішнього оцінювання не більше, як із чотирьох зазначених навчальних предметів.
Тестові зошити з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, за бажанням абітурієнта, будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує використовувати для підготовки до ЗНО 2014 сайт lvtest.org.ua, де розміщені тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років.