Корпорація рішень

Сервери файлообмінника Fs.to вилучили правоохоронці

16.10.2013

Працівники МВС вилучили сервери файлообміннника Fs.to за скаргою Української антипіратської асоціації, що представляє інтереси компаній-правовласників з Європи і США.

Проте є інформація, що вилучили не сервери Fs.to, а кешувальні сервери, які розташовані на Gigatrans.ua. Сам же сервіс нібито хоститься не в Україні. Якщо йдеться про кеш-сервери, то інформація, що розміщувалась на Fs.to, скоріш за все, не втрачена.

На початку вересня популярний український ресурс FS.ua змінив власника. Компанія «Вебкейс», що створила його, продала сайт іноземним інвесторам, які перевели його на новий домен FS.TO і новий хостинг. Тоді ж говорили про те, що всі сервери буде виведено за межі України. На разі невідомо, чи встигли це зробити нові власники за місяць.

Нагадаємо, у січні минулого року міліція припинила діяльність ресурсу Ex.ua за порушення прав інтелектуальної власності. Протягом двох днів домен ресурсу був заблокований. Ex.ua відновив роботу 3 лютого, проте до останнього моменту частина контенту була недоступною, оскільки сервери залишалися у правоохоронних органів.