Корпорація рішень

Останній день сплати єдиного соціального внеску

17.10.2013

18 жовтня – останній день сплати єдиного соціального внеску за вересень. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.
З 1 жовтня цього року органи Міндоходів адмініструють єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), тобто звітність з ЄСВ тепер приймається органами доходів і зборів, а його сплата здійснюється на казначейські рахунки Міндоходів.
Страхувальники, які використовують працю найманих працівників, сплачують ЄСВ щомісячно не пізніше 20-го числа місяця, наступного за звітним (крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця). Тобто термін сплати ЄСВ за вересень 2013 року завершується 18 жовтня 2013 року (у зв’язку з вихідними термін не переноситься), для гірничих підприємств – 28 жовтня 2013 року.
Звіт з ЄСВ до органів доходів і зборів подається такими страхувальниками щомісячно протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця, тобто термін подання звіту з ЄСВ за вересень цього року завершується 21 жовтня (у зв’язку з вихідними термін переноситься).
Звіт подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття їх на облік одним із таких способів:

Звіти, надіслані поштою, не вважаються поданими.