Корпорація рішень

ЄС готовий скасувати візи для українців

07.03.2014

Європейський Союз готовий скасувати візи для українців, якщо Україна виконає план дій. Про це під час брифінгу повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Він також заявив, що доручить Кабінету Міністрів негайно виконати план дій щодо скасування візового режиму між Європейським Союзом та Україною, оскільки ЄС готовий до цього кроку.

«Є рішення про підтримку подальших дій про скасування віз між Україною та Європейським Союзом. Я даватиму відповідні розпорядження членам уряду негайно виконувати план дій щодо безвізового режиму. Ми в змозі зняти всі візові бар’єри для українських громадян», – підкреслив глава уряду.

Він також зазначив, що Європейський Союз задекларував готовність скасування візового режиму з Україною. Тож тепер усе залежить від України: як швидко уряд зможе виконати план дій щодо скасування візового режиму.

«Європейський Союз чітко задекларував: ми готові ввести безвізовий режим і зараз це залежить від того, як швидко в Україні виконають план дій», – підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, раніше в ЄС задекларували про готовність в односторонньому порядку відкрити для України зону вільної торгівлі.