Корпорація рішень

В Україні відкриють 50 нових авіамаршрутів

23.06.2014

Сім українських авіакомпаній отримали призначення на 23 внутрішніх і 27 міжнародних маршрутів. Таке рішення Комісії з формування та реалізації держполітики з експлуатації повітряних ліній затвердило Мінінфраструктури, повідомляє avianews.com.
Найбільшу кількість призначень отримала «Дніпроавіа». Розглядається запровадження нових рейсів з Донецька в Дніпропетровськ, з Харкова до Єревана, Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Бургаса, Варни, Баку і Москви, з Івано-Франківська до Відня, Варни, Тель-Авіва, Мілана, Риги, Бургаса, Гамбурга, Бухареста, Варшави, Санкт-Петербурга, а також з Дніпропетровська в Бургас і Варни.
Новий авіаперевізник Atlasjet Україна поки отримав право на польоти тільки всередині України: з Києва до Донецька, Львова, Одеси, Сімферополя, Дніпропетровська, Запоріжжя, Луганська, Тернополя, Харкова, Херсона та в Чернівці.
Yanair призначили на перельоти з Києва до Одеси, Харкова, Батумі. UM Air зможе літати з Києва до Багдада. «УРГА отримала» призначення на лінію «Київ – Львів».
Авіакомпанія «Мотор Січ» отримала призначення на маршрути з Києва до Запоріжжя, Ужгород, Луганськ, Одесу, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк і Херсон.
Втім, основна інтрига полягає у тому, чи зможуть авіакомпанії скористатися отриманими призначеннями. Експерти відзначають, що деякі з маршрутів доведеться відкласти на невизначений термін.